Ons team

Uitvoerend team

Mw. Ansam Barakat MSc, promovenda
Arkin, Afdeling Onderzoek
Klaprozenweg 111, 1033 NN Amsterdam
E-mail: Ansam.Barakat@arkin.nl

Dhr. Drs. Jurgen Cornelis, promovendus
Arkin, Afdeling Spoedeisende Psychiatrie/
Afdeling Onderzoek/ Opleiding Psychiatrie
Eerste Constantijn Huygensstraat 38, 1054 BR Amsterdam
E-mail: Jurgen.Cornelis@ggzspa.nl

Dhr. Nick Lommerse MSc, onderzoeksassistent
Arkin, Afdeling Onderzoek
Adres: Klaprozenweg 111, 1033 NN Amsterdam
E-mail: Nick.Lommerse@arkin.nl

Mw. Maxime Niessen BSc, onderzoeksassistent
Arkin, Afdeling Onderzoek
Adres: Klaprozenweg 111, 1033 NN Amsterdam
E-mail: maxime.niessen@arkin.nl

Voormalig medewerkers:

Mw. Nina Westphal MSc, onderzoeksassistent
Arkin, Afdeling Onderzoek
Adres: Klaprozenweg 111, 1033 NN Amsterdam
E-mail: nina.westphal@arkin.nl

Mw. Esmee de Jonge MSc, onderzoeksassistent
Arkin, Afdeling Onderzoek
Adres: Klaprozenweg 111, 1033 NN Amsterdam
E-mail: Esmee.dejonge@arkin.nl

Mw. Marysa Persijn MSc, onderzoeksassistent
Arkin, Afdeling Onderzoek
Adres: Klaprozenweg 111, 1033 NN Amsterdam
E-mail: Marysa.Persijn@arkin.nl

Mw. Lotte Warnier MSc, onderzoeksassistent
Arkin, Afdeling onderzoek
Adres: Klaprozenweg 111, 1033 NN Amsterdam
E-mail: lotte.warnier@arkin.nl

 

Sitemap

IBT onderzoek

Arkin, Afdeling Onderzoek
Klaprozenweg 111, 1033 NN Amsterdam
onderzoek-ibt@arkin.nl

Tel: 020 590 5032